geleceğin ofislerini tasarlar

Çalışma hayatının gereksinimlerini anlamlandıran Bianos, yalın işlevsel iddialı ve zamanının ötesinde ürünler tasarlamakta, ilerisi ofis çözümleri sunmaktadır.

Bir çalışma alanı için bir çok çözüm üretebilirken, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen, insan odaklı tasarımlara yön vermektedir.

Tasarım ve üretim süreçlerinde, insan kaynakları, ileri teknoloji ve diğer tüm bileşenleri etkin olarak kullanırken, uzun serüveni sonucu birikimlediği metal işçiliği ile kendisine özgü teknikler ve kompenantlar geliştirmiştir.

Metal malzemenin baş role aday olduğu günümüz ofis tasarım akımlarında Bianos, güçlü üretim bilgisi ve yenilikçi yaklaşımı ile üst rollerin üstesinden gelebilecektir.

Bianos “geleceğin ofislerinde görüşmek için”….

Bianos’un yenilikçi ve özgür bakış açısı; yarım asırlık sektör deneyimini günümüzün teknolojisi ve beklentileriyle buluşturmasını sağlıyor. İlham veren mekanlar tasarlamanın; kısıtlanmamış yaratıcı düşünce ve dünyadaki gelişmeleri takip eden araştırmacı bir ekiple gerçekleşebileceğine inanan Bianos Ofis Mobilyaları; bu bilinçle sürekli kendini yenileyen ve gelişen dinamik bir marka olmayı sürdürüyor.

Tarzını Ofis ve İşyerlerine yansıtmak isteyenler için koleksiyonunu; yenilikçi yönetim anlayışı ve HAYAL GÜCÜ ile birleştirerek; Ofis ve İşyerlerinde TASARIM mobilyaları üretmek, erişilebilir fiyat ve konsept mağazacılık anlayışı ile dünyaya sunmak.

Ofis ve işyerlerinde, geleceğin AKILLI YAŞAM alanlarını oluşturmak, HAYALLERİ yaşatan ve sevilen TEK MARKA olmak.

Bianos; personelden; üretken, yenilikçi ve çevreye duyarlı bir dünya yaratmalarını istemektedir.

Kurum içinde yer alan tüm personelin ve yeni katılanların performansına ve bağlılığına önem verir, yeteneklerinin geliştirilmesini hedefler ve yardımcı olur.

Bu nedenle insan kaynağına önem vermek, şeffaflık, sürekli eğitim ve geliştirme, insan kaynakları politikalarının temel taşlarını oluşturur.

Detaylı bilgi için bizimle temasa geçiniz!

CV GÖNDER

E-Bülten Üyeliği

Talebiniz için teşekkürler. Kaydedilmiştir.
Talebinizi alırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.