fbpx
Hemen Arayın: 444 4 540
Image Alt

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve mobilya sektöründe 45 yıllık geçmişe sahip olan Bianos; tasarım, Ar-Ge çalışmaları, ürün kalitesi, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor. Bianos’un ikinci kuşak genç ekibi, sahip oldukları değerli mirasın bilinciyle, yıllar öncesine uzanan deneyim ve disiplinden de esinlenerek, her geçen gün daha yüksek hedeflere yol alıyor.

Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve standart kalitesiyle de modern tarzını iş yerlerine taşıyan Bianos, işçiliğin mobilya üretimindeki öneminin bilinciyle, her ürününe aynı titizlik ve özeni aktarıyor. Sadece metal, ahşap malzeme, özenle seçilmiş kumaşlar, birinci sınıf deriler, son teknoloji otomasyon sistemi ile üstün dayanıklılık ve konfor sunan tasarımlar, Bianos’un temel niteliklerini yansıtıyor. Bu sebeple Bianos ürünleri, formundan en küçük mekanizmasına kadar tümüyle beğeni topluyor.

Bianos’un yenilikçi ve özgür bakış açısı; yarım asırlık sektör deneyimini günümüzün teknolojisi ve beklentileriyle buluşturmasını sağlıyor. İlham veren mekanlar tasarlamanın; kısıtlanmamış yaratıcı düşünce ve dünyadaki gelişmeleri takip eden araştırmacı bir ekiple gerçekleşebileceğine inanan Bianos Ofis Mobilyaları; bu bilinçle sürekli kendini yenileyen ve gelişen dinamik bir marka olmayı sürdürüyor.

fabrika